Solar Global Service a.s.

Jsme předním český poskytovatel servisních služeb pro provozovatele fotovoltaických elektráren v České republice a na Slovensku. Jak do počtu servisovaných elektráren, tak i do velikosti servisovaného výkonu.

Naše komplexní služby zahrnují především:
› každodenní monitoring výroby a reporting
› pravidelné preventivní prohlídky a revize technologického vybavení elektráren
› servisní zásahy pro odstranění případných poruch a údržbu

VÍCE ›

Společnost Solar Global Service a.s. poskytuje služby na vysoké úrovni po celou dobu životnosti elektráren. Má certifikovaný systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001:2016, který potvrzuje kvalitní a profesionální služby, upravené a standardizované jak v interních procesech, tak vztazích s vnějším okolím. Účelem naší společnosti je zvýšení efektivity a ekologie při výrobě a využívání energie, zejména z obnovitelných zdrojů.

Centrála v Uherském Hradišti umožňuje monitorování výroby elektráren a poskytování servisních služeb na vysoké profesionální úrovni. Veškeré aktivity zajišťuje tým vyškolených a certifikovaných specialistů vybavených nejmodernější technikou.

Společnost Solar Global Service a.s. je servisním partnerem výrobců střídačů značek SMA, Satcon, Fronius, Kaco, PowerOne, Vacon, Kostal a dalších. Naši zaměstnanci jsou specialisté fotovoltaiky a energetiky s mnohaletými zkušenostmi v těchto oborech.

Naše benefity

Politika společnosti

Společnost Solar Global Service a.s. vznikla v roce 2010 jako technicko realizační firma pro servis, monitoring, realizaci a instalací elektrických zařízení v oblasti energetických zdrojů.
Společnost Solar Global Service a.s.je tímto v současné době největší servisní organizací fotovoltaických elektráren v České republice, a to jak do počtu servisovaných elektráren, tak i do velikosti servisovaného výkonu.
Vedení společnosti má k dispozici zkušené pracovníky v oboru instalací fotovoltaických zdrojů energie. Tým pracovníků má veškeré předpoklady pro uspokojení náročných požadavků a řešení problémů zákazníků. Společnost se rovněž zaměřuje na návrhy a dodávky jednotlivých technických řešení včetně dodávek technologie na klíč.
V roce 2017 bylo vedením společnosti rozhodnuto o aktualizaci Systému managementu jakosti (QMS) podle systémové normy ČSN EN ISO 9001 : 2016. Vedení společnosti se zavazuje neustále zlepšovat efektivnosti řízení, především prostřednictvím stanovených cílů, cílových hodnot, programů a kontrolních mechanizmů.

V oblasti řízení kvality to znamená především:

  • plnění požadavků a přání našich zákazníků je základním cílem společnosti; spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě
  • služby zákazníkům jsou poskytovány v nejvyšší kvalitě; zákazníci se setkávají s všestrannou ochotou a pomocí pracovníků společnosti
  • základními pravidly vystupování pracovníků společnosti je pozitivní přístup, slušné chování a vystupování i mimo pracoviště, vysoká profesionalita a odborná úroveň, spolehlivost a serióznost
  • naše organizace je ryze česká společnost se sídlem v regionu ve kterém podniká; snaží se nabídnout především kvalitní služby, podporuje regionální sportovní, kulturní a společenské aktivity
  • své konání směřujeme k posílení tradice a dobrého jména společnosti spolu s maximální snahou rozšiřovat kvalitu i kvantitu nabízených služeb a tím zajistit dlouhodobou perspektivu organizace a tím i jistoty našich zákazníků
  • společnost vytváří příznivé pracovní podmínky pro své pracovníky; pracovníci si vzájemně pomáhají a posilují tím týmový způsob plnění svěřených úkolů; zaměstnání ve společnosti je pro pracovníky prestižní záležitost
  • nástroji k neustálému zlepšování efektivnosti systému řízení jakosti jsou především identifikace, přezkoumání a vyhodnocení závažnosti všech aspektů, stanovení cílů, záměrů a definovaný systém kontrolních mechanizmů.

Kontakty

Solar Global Service, a.s.
Okružní 741,
686 05 Uherské Hradiště

IČ: 24784532
DIČ: CZ24784532

Ochrana osobních údajů (GDPR)

+420 533 433 999
info@sgservice.cz

Zdeněk Tříska
výkonný ředitel společnosti
+420 775 670 800
triska@sgservice.cz

Jana Tománková
asistentka výkonného ředitele
+420 601 344 278
tomankova@sgservice.cz

Roman Skalický
obchodně-technický manažer
+420 607 011 495
skalicky@sgservice.cz

Ing. Aleš Dobřecký
key account manager
+420 724 486 020
dobrecky@sgservice.cz

Dušan Karafiát
vedoucí dispečinku a IT
+420 725 311 349
karafiat@sgservice.cz

Marcel Malůšek
vedoucí servisu
+420 725 163 111
malusek@sgservice.cz