Monitoring FVE

Pro nejvyšší efektivitu monitorujeme provoz FVE 365 dní v roce

Nepřetržitý dohledový systém

V rámci našich komplexních služeb pro provozovatele fotovoltaických elektráren, zajišťují naši dispečeři monitoring v dohledovém centru naší společnosti 365 dní v roce. Monitorujeme zejména centrální i decentrální střídače výrobců, energetické bloky (string, pole, střídač, FVE), technologie na straně NN i VN, meteorologické situace (sluneční záření, teplota, vlhkost) a ostatní technologie jako jsou elektroměry, telemetrie, PZTS a CCTV. Na základě těchto informací poté naši dispečeři vyhodnocují provoz a v těsné součinnosti se servisním oddělením zajišťují nezbytné servisní zásahy dle smluvních dohod s investorem.

Výroba je načítána z distribučních elektroměru a prezentována formou grafů. Tyto data je možné exportovat, a to až 14 měsíců zpětně. U elektráren s centrálními střídači je navíc zobrazována výroba jednotlivých střídačů z našeho interního systému.

Zákaznický portál

Našim zákazníkům zdarma nabízíme online portál pro sledování výroby elektrárny, nepřetržitý přístup k provozním dokumentům, stav elektrárny z kamer a aktuální stav z meteorologických stanic. Výroba je načítána z distribučních elektroměrů a prezentována formou grafů. Tyto data je možné exportovat, a to až 14 měsíců dozadu. U elektráren s centrálními střídači je navíc zobrazována výroba jednotlivých střídačů formou grafů z našeho interního systému.

Kontaktní formulář

Vyplňte nás formulář a my se vám ozveme v nejkratší době.